Zabiegi na odchudzanie

Zabiegi na odchudzanie

tabletki na odchudzanie

Zabiegi na odchudzanie stanowią bardzo popularne metody szybkiego redukowania wagi. Zabiegi te znacznie przybliżają nas do celu, którym jest szczupła sylwetka, omijając przy tym ciężki wysiłek fizyczny oraz różne wyrzeczenia. Pewna grupa zabiegów odchudzających na ciało zaliczana jest do nieinwazyjnych, w żaden sposób nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia ani życia. Znane są również zabiegi inwazyjne – odsysanie tłuszczu oraz różne operacje plastyczne, które stanowią już ryzykowne metody redukcji wagi.

Typy zabiegów na odchudzanie

Dziś mamy do dyspozycji liczne zabiegi, jakie w sposób bezbolesny oraz przyjemny zmniejszają ilość tkanki tłuszczowej. Zawsze realizację konkretnego zabiegu powinna poprzedzić wizyta w saunie oraz masaż, wtedy efekty zabiegów są o wiele większe. Zatem, na jaki zabieg warto się zdecydować?

Kilka przykładów zabiegów na wyszczuplanie

Thalgobodytherm ? polega na wykorzystaniu ciepłych oraz zimnych masek. Zimna maska stosowana jest na miejsca na ciele, jakie wymagają ujędrnienia, natomiast ciepła wykorzystywana jest na partie wymagające wyszczuplenia. Zabieg ten pomaga napiąć skórę, sprawia, że jest ona mocniejsza i lepiej odżywiona i co najważniejsze wyszczuplona.

Winoterapia ? przed zabiegiem wykonuje się peeling z moszczu winnego oraz miodu lawendowego, następnie stosuje się ampułki zawierające czerwone wino oraz maski na bazie białego wina, następnie pacjentka owijana jest folią oraz kocem elektrycznym. Winoterapia wpływa na odżywianie oraz ujędrnianie skóry.

Zabieg z zielonej kawy ? kosmetyczna nakłada na ciało środek zawierający ester kwasu nikotynowego, na wyjątkowo otłuszczone części ciała aplikowana jest kofeina, na samym końcu ciało obkłada się zieloną kawą. Zabieg wymaga leżenie przez 0,5h w tubie, która przypomina saunę parową, zabieg kończy się wsmarowaniem preparatu antycellulitowego bądź drenująco ? chłodzącego.

Body mix ? wykorzystuje narzędzie łączące laser biostymulący z urządzeniem do masażu ciśnieniowego, krioterapii czy też fotostymulacji.

0 comments on “Zabiegi na odchudzanieAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *