LashVolution – Wspomaga naturalny wzrost rzęs

LashVolution – Wspomaga naturalny wzrost rzęs

Odżywka o nazwie LashVolution powstała z myślą o osobach, które koniecznie potrzebują poprawy kondycji rzęs. Prawidłowe stosowanie odżywki to aplikacja rano oraz wieczorem. Najlepiej nakładać ją za pomocą aplikatora bezpośrednio na oczyszczoną skórę powiek – przy nasadzie górnych rzęs.

Opakowanie preparatu LashVolution zawiera 3 ml odżywki.

Działanie serum do rzęs

LashVolution jest odżywką do rzęs cechującą się wysoką skutecznością, dzięki czemu rzęsy są odpowiednio stymulowane do wzrostu. Osoby stosujące serum wyraźnie obserwują przyśpieszony wzrost rzęs wraz ze zwiększeniem ich objętość oraz gęstości. Preparat powinny stosować zwłaszcza osoby pragnące uzyskać długie, intensywnie gęste oraz mocne rzęsy. Preparat powstał z myślą o osobach posiadających zniszczone, krótkie oraz słabe rzęsy. LashVolution jest środkiem powstałym zgodnie z wytycznymi FDA, Amerykańskiej Agencji do spraw Żywności i Leków.

Sposób użycia odżywki do rzęs

LashVolution powinno się stosować na noc, aplikację powinien poprzedzić pełny demakijaż skóry w okolicy oczu. Powinno się nakładać nieznaczną ilość odżywki z wykorzystaniem pędzelka, wprost na powierzchnię oczyszczonej skóry górnej powieki ? kierować się wzdłóż linii rzęs. Najbardziej pożądane efekty osiągane są poprzez stosowanie LashVolution każdego dnia poprzez od 8 do 12 tygodni. Po wspomnianym okresie, w celu utrzymania rezultatów należy ponadto stosować serum 2 ? 3 razy na tydzień. Niestety powiększenie dawki serum bądź lub częstsze aplikowanie nie przyczyni się do poprawy efektów. W wypadku pominięcia zastosowania odpowiedniej należy powinno się użyć odżywki LashVolution wieczorem w kolejnym dniu.

Bardzo ważne jest pamiętanie o podstawowych zasadach higieny podczas wykorzystania pędzelka, który załączony jest do preparatu. Nie jest wskazane udostępnianie produktu innym osobom, nie należy także aplikować serum poprzez zanieczyszczony pędzelek.

LashVolution nie jest przeznaczony do stosowania na dolne rzęsy.

Jak prawidłowo przechowywać serum

LashVolution powinno się składować w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu z dala od dzieci.