SnoreBlock – Sposób na chrapanie oraz bezdech senny

SnoreBlock – Sposób na chrapanie oraz bezdech senny

przyczyny chrapania
SnoreBlock jest wyjątkowo dokładnie skomponowaną mieszaną ziół jak również w pełni naturalnych enzymów, dzięki czemu ciało samodzielnie może pozbyć się wydzieliny z gardła, która przeszkadza w oddychaniu oraz przykrego obrzęku. Preparat ten działa w taki sposób, że powierzchnia gardła staje się wolna od uporczywej wydzieliny, znikają też problemy z nieprzyjemnym dźwiękiem chrapania, a ciało w końcu może się w pełni dotlenić.

Osoby, które chrapią podczas snu bądź nawet krótkiej drzemki mają problem z zablokowanymi drogami oddechowymi. Podczas snu mięśnie znajdujące się gardle oraz podniebieniu rozluźniają się (zawęża się gardło), dlatego już zwyczajny obrzęk tkanek czyli tzw. ?kulka w gardle? może skutecznie utrudnić czy nawet uniemożliwić proces oddychania w trakcie snu.

Nie trzeba jednak sięga po najbardziej inwazyjne rozwiązanie czyli operację chirurgiczną, dobrym pomysłem jest wypróbowanie wpierw naturalnego zestawu ziół. Lek SnoreBlock umożliwia zahamowanie uporczywego chrapania, w związku z tym pacjent może uniknąć niedotlenienia organizmu w trakcie spania. Jedynie sen wolny od chrapania umożliwia osiągnięcie pełnego wypoczynku oraz regeneracji. Za sprawą SnoreBlock będzie się świetnie wysypiać, a kiedy się już obudzisz poczujesz się rześki i pełen energii.

Zawartość tlenu we krwi u zdrowej osoby nie może obniżyć się do poziomu poniżej 95%. Niestety osoby chrapiące bardzo często zmagają się z poważnym zagrożeniem, a mianowicie spadkiem zawartości tlenu w komórkach krwi nawet do zaledwie 70%. Dlatego wiele osób, kiedy się obudzi czuje senność, zmęczenie, a nawet ból głowy, czemu nieraz towarzyszy również uczucie rozdrażnienia, stres. Takie osoby miewają również kłopoty ze skoncentrowaniem się oraz mają słabszą pamięć.

Według badań Ipsos Mori chrapanie niesie ze sobą następujące skutki:

– pogorszenie jakości życia towarzyskiego,
– niska wydajność podczas pracy
– problemy z koncentracją
– bardzo niski poziom energii
– napięcie nerwowe
– znacznie zwiększona drażliwość.

Ostatecznie preparat SnoreBlock przetestowano na 220 ochotnikach.

0 comments on “SnoreBlock – Sposób na chrapanie oraz bezdech sennyAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *